Odpowiedz do tematu
Odcinek 24 - Now Or Never
Martanaeran
Administrator
Administrator

Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 1096
Odpowiedz z cytatem
Izzie jest po operacji. Wszyscy oczekują, aż się wybudzi, ale z powodu obowiązków przy jej łóżku zostaje tylko Alex. Izzie w końcu się budzi, a ośrodki mowy i pamięci są nienaruszone.
Dr Robbins oznajmia Bailey, że została członkiem oddziału chirurgii dziecięcej – Bailey nie wykazuje entuzjazmu.
O'Mailey przekazuje Bailey wiadomość, że zaciągnął się do armii.
Meredith mówi Cristinie, że postanowili z Derekiem wziąć szybki ślub w City Hall – Cristina daje jej listę zakupów (jako coś starego), plik niebieskich karteczek (jako coś nowego) i długopis (jako coś pożyczonego; każda z wymienionych rzeczy jest niebieska).
Do szpitala trafia mężczyzna, który wpadł pod autobus ratując życie kobiecie. Mężczyzna ma rozległe obrażenia i nie można rozpoznać jego twarzy.
Shepard bada Izzie – kobieta upewnia się, że wyciął całego guza. Po chwili pyta o to samo – Shepard zapewnia, że to zaćmienia po operacji. Sytuacja wciąż się powtarza.
Bailey jest wściekła na Owena, bo uważa, że to on przekonał George'a do wstąpienia do armii – przy okazji dowiadują się o tym Meredith i Calliope.
Alex rozwiesza naokoło łóżka Izzie karteczki z faktami np. o wycięciu guza, godzinie kiedy się wybudziła itp.
Bailey i Torres chcą przekonać George'a by został w szpitalu – umawiają się na 18.00, kiedy to O'Malley ma wychodzić ze szpitala.
Robbins ma pretensje do Bailey o brak entuzjazmu – Miranda wyjaśnia, że mąż postawił jej ultimatum – albo małżeństwo albo pediatria.
Derek nie jest gotów do ślubu – musi monitorować Iz ale proponuje, że najpierw zrobią swoje a później się pobiorą. Na karteczkach zapisują swoją 'przysięgę' małżeńską i całują się jako 'małżeństwo'.
Cristina podczas rozmowy z Izzie odkrywa, że dziewczyna pamięta swoją kłótnie z Alexem.
Bailey i Torres nie mogą znaleźć George'a – pytają szefa gdzie on jest. Richard mówi, że George wziął sobie wolne by spędzić dzień z matką.
Meredith mówi do pacjenta NN trzymając go za dłoń. Ten pokazuje, że chce coś napisać. Palcem rysuje na dłoni litery i cyfry: 'O', '7' i podwójne '0'. Meredith przerażona odgaduje, że to '007'- ksywka George'a.
Alex gdy tylko dowiaduje się o powrocie pamięci Izzie idzie do niej. Przeprasza i mówi, że ją kocha. Gdy ją przytula dziewczyna traci akcję serca.
Meredith podbiega do Hunta, Torres i Sheparda krzycząc, że John Doe (NN) to George.
Alex reanimuje Izzie mimo, że podpisała DNR, w sali operacyjnej reanimują George'a.
W wizji Izzie wsiada do windy w swojej różowej sukni z balu. Winda zatrzymuje się, otwierają się drzwi i widzi George'a w mundurze.
Reanimacja trwa...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama


Bizonzbizancjum
Nowy
Nowy

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz z cytatem
To ten odcinek jak ten facet poparzony przyjechał, bo mu kocioł gazowy co wybuchł i centralne ogrzewanie całe się popsuło?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama


Odcinek 24 - Now Or Never
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu  
  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach